• 3520 3439 - 041

نحوه نصب و عملکرد استابلایزرهای سه فاز به سه فاز

نحوه نصب و عملکرد استابلایزرهای سه فاز به سه فازReviewed by Tabrizups on Dec 26Rating: 5.0نحوه نصب و عملکرد استابلایزرهای سه فاز به سه فاز

نصب و عملکرد استابلایزر

بعد از محاسبه توان استابلایزر مناسب برای مصرف کننده نوبیت به نصب و راه اندازی استابلایزر می رسد در این مرحله از کار ۳ عدد سیم فاز ورودی RST  و یک عدد سیم نول در ورودی استابلایزر وصل می  شود. و ۳ عدد سیم فاز خروجی RST  و یک عدد سیم نول در خروجی وصل می شود. یک عدد سیم ارت وجود دارد که به استابلایزر وصل می شود. توالی فازها هنگام نصب استابلایزر در ورودی و خروجی باید رعایت شود.

وصل سیم نول برای استابلایزر ضروری می باشد. بخاطر اینکه کلیه نمایشگرها ی استابلایزر ضرورتاً باید نول داشته باشد.

بعد از نصب و راه اندازی استابلایزر توضیحاتی در مورد کلیدهای استابلایزر توضیح داده می شود.

یک عدد کلید دستی برای وصل به حالت استابلایزر و وصل برای برق شهری وجود دارد که این کار بصورت دستی انجام می شود.

بر روی درب ورودی استابلایزر کلید سلکتوری وجود دارد که با چرخاندن ان ولتژ فاز به فاز استابلایزر در خروجی را مشاهده کرد. و در سمت چپ درب ورودی استابلایزر کلید سلکتوری وجود دارد که به دو حالت LONG و LOW  وجود دارد . اگر کلید در حالت LONG باشد هنگام وصل ورودی مدت زمان زیادی حدود ۳-۵ دقیقه طول میکشد تا استابلایزر روشن شود. که ای حالت خوب می باشد بخاطر اینکه بعد از خاموشی استابلایزر مدت زمان کافی وجود خواهد داشت تا نوسانات زیادی رفع شود. و در حالت LOW بعد از مدت زمان کوتاه استابلایزر شروع به کار می نماید.

%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d8%a8%d9%84%d8%a7%db%8c%d8%b2%d8%b1

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.