• 3520 3439 - 041

یو پی اس برای سونوگرافی

یو پی اس برای سونوگرافیReviewed by سینا خدایی on Nov 5Rating:

یو پی اس مناسب برای سونوگرافی ها و ماموگرافی ها

سونوگرافی یک نوع روش تصویربرداری امواج صوتی با فرکانس بالا است که برای گوش انسان قابل شنیدن نیستند.در این روش تصویر برداری امواج صوتی به بدن تابانده شده و پس از برخورد با بافت های بدن، بازتابیده شده و امواج بازتابش شده توسط دستگاه سونو مجدد دریافت میشود و توسط کامپیوتر به تصویر تبدیل شده و روی مانیتور دستگاه نمایش داده می شوند.در این دستگاه کیفیت تصویر ارائه شده بسیارحائز اهمیت می باشد. با توجه به اینکه وضعیت برق ورودی در عملکرد دستگاه بسیار تاثیرگذار می باشد میبایست جهت انتخاب یو پی اس برای این دستگاه دقت کافی لحاظ گردد، زیرا با تغییر درجه پروب دستگاه جهت سونو در عمق بافتهای بدن ممکن است نویزهای خاصی روی مانیتور دستگاه ظاهر شود و این نویزها روی کیفیت تصویر تاثیر می گذارد.

تبریز یو پی اس جهت تضمین صحت عملکرد این دستگاه پزشکی در مقابل نوسانات و اختلالات برق شهر ، یو پی اس های با تکنولوژی Ferroresonant , Double Conversion مدل های EPE-Tolo و Star plus با ترانس ایزوله در توان های ۲۰۰۰ یا ۳۰۰۰ را معرفی می نماید.
نکته:برای دستگاههای سونوگرافی داپلر،سه بعدی و چهار بعدی از تکنولوژی های فوق یو پی اس هایی با توان ۵۰۰۰ و۶۰۰۰ می بایست استفاده نمود.

یو پی اس برای سونوگرافی ها

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.