• 3520 3439 - 041

تشریح کارایی دستگاه یو پی اس و نقش باتری یو پی اس

تشریح کارایی دستگاه یو پی اس و نقش باتری یو پی اسReviewed by سینا خدایی on Oct 6Rating:

دستگاه یو پی اس و نقش باتری یو پی اس در آن

کارایی باتری یو پی اس از عوامل کاربردی در مواقع خرابی سیستم یو پی اس است.میزان ظرفیت باتری از موارد مهم در هنگام پشتیبانی تجهیزات اتصال داشته به سیستم یو پی اس است. از موارد خیلی مهم و کاربردی در هنگام انتخاب میزان زمان پشتیبانی لازمه برای تجهیزات اتصال یافته به دستگاه  یو پی اس، آمپر ساعت باطری و شارژر یو پی اس است که باید مورد توجه قرار گیرد.
علاوه بر عامل باتری، حدوداً ۲۰% از عوامل خرابی یو پی اس، میزان زمان پشتیبانی طولانی در زمان اجرا است.

علت خرابی باتری

نگهداری و سرویس اصولی باتری یو پی اس سیلد لید اسید

در زمان حمل تغییر مکان  باتری یو پی اس باید مراقب بود تا هیچ ضربه ای به باتری یو پی اس وارد نشود. از قرار دادن باطری یو پی اس ها بر روی هم و انباشته شدن باتری ها بر روی هم باید جلوگیری بعمل آید چرا که هر نوع آسیب وارده به باطری یو پی اس در اثر وارد آمدن ضربه یا قرارگیری باطری یو پی اس ها رو هم، شامل هیچ گارانتی نخواهد بود.
مقدار دمای محیط نگهداری باطری یو پی اس نوع سیلد اسید از عوامل دیگر در امر نگهداری و سرویس باطری یو پی اس بشمار می آید.

باترس سیلید لید اسید

مناسبترین یو پی اس برای دوربین ها

دستگاههای ups در واقع یک محافظت کننده افزایش لحظه ای ولتاژ برق با یک باتری پشتیبان که از آن بعنوان باتری یو پی اس یاد میشود، میباشد. سیستم های یو پی اس می توانند به حفاظت از دوربین های مدار بسته و تجهیزات مربوطه در زمان قطع برق شهر در برابر اشکالات و خرابی آنها است. در مواقع قطع برق، سیستم های یو پی اس تا زمان به اتمام رسیدن شارژ باطری یو پی اس، برق لازم جهت استفاده تجهیزات سیستم های دوربین مدار بسته و تجهیزات مربوطه را فراهم کرد.
در مورد زمان پشتیبان گیری در دستگاههای دوربین مدار بسته  باید گفت که میزان زمان پشتیبانی از این دوربین ها بسته به مقدار ظرفیت باتری یو پی اس و تعداد تجهیزات اتصال یافته به خروجی یو پی اس دارد.

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.