• 3520 3439 - 041

تاریخچه apc

تاریخچه apcReviewed by سینا خدایی on Oct 10Rating:

APC – تاریخچه نوآوری در زیرساخت های فیزیکی IT


برای نزدیک به چهار دهه، APC است استاندارد صنعتی برای برق قابل اعتماد و زیرساخت های فیزیکی آن بوده است. در حال حاضر به نام پیشرو در بخش های فناوری بزرگ و کوچک و در میان جامعه پهناور ما از شرکای کانال، تاریخ ما از نوآوری محصولات ما را به کانون توجه جهانی با زیرساخت، مدیریت، و راه حل های امنیت داده ها حفاظت سازمان در سراسر جهان قرار داده است.

ثبت شده در سال ۱۹۸۱، قدرت تبدیل به شرکت های آمریکایی با تمرکز بر تحقیق و توسعه را به برق خورشیدی تاسیس شد. . تشکیل شده توسط سه مهندس برق الکترونیک از دانشگاه MIT،APC سپس یک مرکز تولید بر اساس جزیره-رود در سال ۱۹۸۶ افتتاح شد. این شرکت اولین یو پی اس آن تولید آن سال، ۴۵۰AT +، که جایزه "انتخاب سردبیر یک مجله PC دریافت کرده است. در سال ۱۹۸۸، سهام APC برای تجارت در دسترس عموم قرار گرفت.
یو پی اس تبریز
۱۹۸۹ به ارمغان آورد و پیاده سازی نرم افزار برنده جایزه PowerChute® که مدیریت انرژی و توان، و همچنین فروش محصول از طریق دو توزیع کنندگان عمده، tech data و اینگرام میکرو انقلابی. در سال ۱۹۹۰، APC، همچنان به معرفی محصولات برتر مانند هوشمند UPS® خط، در حال حاضر به عنوان راه حل حفاظت از قدرت شبکه Premier صنعت شناخته شده است. در آن سال رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت همان، راجر B. Dowdell، جونیور، 'کارآفرین سال جدید انگلستان توسط شرکت مجله نامگذاری شد.

در سراسر ۱۹۹۰s، APC بازارهای دیگر با ۱۵۵ محصولات جدید مانند SurgeArrest® حفظ افزایش، ماتریس UPS®، برای اولین بار یو پی اس مدولار صنعت، نسل جدیدی از هوشمند یو پی اس، اولین مدل BACK-UPS طرفدار ® شرکت، و وارد آرایه Symmetra® قدرت ™ که صنعت با افزونگی، مقیاس پذیری و سرویس در یک راه حل واحد انقلابی. این تحولات محصول، باز شدن دو امکانات تولید بین المللی (Galway، ایرلند در ۱۹۹۴ و فیلیپین در سال ۱۹۹۶)، و همچنین کسب و سیستم تقویت Corp. و Silcon A / S، سوار درآمد سالانه APC بالاتر از نقطه عطف $ ۱ میلیارد دلار در ۱۹۹۸٫
یو پی اس
APC در سال ۱۹۹۹ با PowerShield، یک راه حل برای نیازهای پهنای باند در حال رشد از کابل و برنامه های کاربردی بی سیم ثابت در خانه وارد بازار تکنولوژی های مسکونی. این شرکت پس از آن به هزاره جدید با سه جمع آوری استراتژیک که بازار DC-قدرت برای تجهیزات ارتباطی، کابل و اتصال بازار برای برنامه های کاربردی خانه و کسب و کار IT، و دقت بازار خنک کننده برای مراکز داده و تجهیزات ارتباطی باز راه اندازی شد. پس از دستیابی به ARRIS در سال ۲۰۰۱، APC بیشتر قابلیت های شبکه های قدرت باند پهن خود را گسترش. در سال ۲۰۰۲، APC معرفی PowerStruXure ™، اولین قطعه خود را از معماری شبکه بحرانی زیرساخت های فیزیکی (NCPI)، که انقلابی در مدیریت انرژی و توان مرکز داده. در همان سال، این شرکت در شاخص NASDAQ-100، یک لیست از ۱۰۰ بزرگترین سهام غیر مالی در بازار نامگذاری شد.
باتری یو پی اس تبریز
در سال ۲۰۰۳، InfraStruXure ™ آغاز شد. این قدرت، خنک کننده، قفسه، مدیریت و خدمات را به یک راه حل باز، سازگار و یکپارچه یکپارچه و موفق به کسب نزدیک ۲۰ جایزه در سراسر جهان. TravelPower ™ مورد – مورد اول جهان با توانایی های دستگاه شارژ ساخته شده در – با موفقیت فوری معرفی شد. خط InfraStruXure در سال ۲۰۰۴ با سیستم های خنک کننده و تولید برق در محل گسترش یافته است. در همان سال، APC بیش از ۱۰۰ جایزه در سراسر جهان برای محصولات خود و تعالی کسب و کار به دست آورد. ساخت و ساز در موفقیت PowerStruXure از سال ۲۰۰۲، APC ارائه کلی NCPI آن پس از کسب Netbotz، یک شرکت اوایل مرحله با تکنولوژی که کار می کرد برای حل های امنیتی فیزیکی از تجهیزات آن را گسترش، و اجازه APC به گسترش تخصص صنعت خود را به مدیریت و امنیت دسته بندی های.

در ۱۴ فوریه سال ۲۰۰۷، ایپیسی، یک شرکت چند ملیتی اروپا در سطح جهانی برای تخصص در زمینه مدیریت انرژی و اتوماسیون شناخته شده بود به دست آورد. این به ایجاد قدرت انتقادی و خدمات خنک کننده (CPCS) واحد کسب و کار، که در حال حاضر شامل APC و MGE UPS سیستم های مارک های منجر شده است.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.