• 3520 3439 - 041

مشاوره رایگان

مشاوره رایگانReviewed by سینا خدایی on May 24Rating:

یو پی اس تبریز بخشی از نیروی کار و متخصصین خودرا در زمینه ی یو پی اس , باتری و استابلایزر و اینورتر و نیز DC شارژر قرارداده تا بتوانند راهکار های مناسبی در این زمینه در اختیار مشتریان قرار دهند.

مشاوره به صورت حضوری در محل و شرکت وبه صورت تلفنی میباشد و ضمنا"رایگان در اختیار مشتریان میباشد.باتوجه به اینکه یو پی اس ها انواع مختلفی هم از لحاظ تکنولوژی ساخت وتوان مصرفی دارند مشتریان عزیز دز انتخاب خود دچار تردید میباشند به این لحاظ متخصصین شرکت تکا انرژی همیشه به عنوان مشاور در کنار مشتریان میتوانند مشتریان را راهنمایی و درانتخابشان یاری فرمایند.

مشتریان میتوانند بعد از تماس با شرکت یو پی اس تبریز با واحد خدمات تماس حاصل نموده و با متخصصین در این واحد صحبت نمایند.

ضمنا"مشتریان گرامی میتوانند برای مشاوره در محل کار خودشان با واحد خدمات تماس گرفته و قرار ملاقات تنظیم نمایند تا کارشناسان شرکت در محل کار مشتریان حاضر شده و ضمن بازدید از محل و مصرف کنندگان یو پی اس را در محل برای مشتریان پیشنهاد نمایند.

اگر مشتریان تمایل داشته باشند در محل شرکت کا ر مشاوره ای انجام دهند در ساعات کاری این شرکت متخصصین و کارشناسان در این زمینه در خدمت مشتریان میباشند.مشاوره ی بیست و چهار ساعته و بصورت رایگان در خدمت مشتریان میباشند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.