• 3520 3439 - 041

مدت زمان استفاده از باتری یو پی اس

مدت زمان استفاده از باتری یو پی اسReviewed by سینا خدایی on Oct 9Rating:

battery kstarطول عمر باتری یو پی اس و مدت زمان استفاده از آن

اکثر مشتریانی که باتری خرید میکنند این سوال در ذهنشان خطور میکند که باتری یو پی اس که میخرند چه مدت زمان کار میکند و بعد از چند سال نیاز به تعویض باتری یو پی اس شان خواهد بود.برای جواب دادن به این سوال باید بدانیم چه عواملی برروی عمر باتری یو پی اس تاثیر دارند.عوامل مهمی که بر طول عمر باتری تاثیر دارند پنج عامل مهم میباشد:

نحوه نصب و قرارگیری باتری

درجه حرارت باتری

نحوه شارژ و دشارژ باتری

زمان ساخت باتری و نحوه انبارش

تکنولوژی ساخت باتری.

یکی از ویژگی های جدید هیجان انگیز بسیاری از مدل SRT APC جدید هوشمند-UPS در خط مدیریت هوشمند باتری است.این ویژگی پیشرفته که در اکثر یو پی اس ها وجود ندارد یک امر حیاتی برای باتری میباشد که باعث افزایش طول عمر باتری یو پی اس و همچنین استفاده بهینه از آن میباشد. این فقط یک تقویم است که تعداد ۳۶ ماه از تاریخ یک باتری جدید نصب شده بود نیست، مدیریت هوشمند باتری میزان شارژ و طول عمر و همچنین بسیاری از الگوریتم های باتری یو پی اس را اندازه گیری و نمایش می دهد.

مدیریت هوشمند باتری تنها یکی از ویژگی های جدید هیجان انگیز در مدل SRT هوشمند-یو پی اس آنلاین APC میباشد. برای بررسی ویژگی های جدید دیگری از هوشمند-UPS آنلاین با تماشای فیلم، دانلود بروشور، و ابزار بررسی فروش در صفحه میتوانید آشنایی پیدا کنید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.