• 3520 3439 - 041

باتری در دمای بالا

باتری در دمای بالاReviewed by سینا خدایی on Sep 4Rating:

باتری در دمای بالا

از سال ۱۹۶۰ میلادی  اواسط کار توسعه زیادی در باتری با استفاده از سدیم برای الکترودهای منفی انجام شده است. سدیم به دلیل پتانسیل آن بالا کاهش -۲٫۷۱ ولت، وزن کم آن ، ماهیت غیر سمی آن ، فراوانی نسبی آن آماده و در دسترس و هزینه پایین آن جذاب است. همه این عوامل ارائه چشم انداز باتری با چگالی توان و انرژی بسیار بالا را مهم دانسته است.

یو پی اس تبریز

متاسفانه به منظور ساخت باتری عملی با استفاده از الکترودهای سدیم، سدیم باید به شکل مایع استفاده می شود. از آنجا که نقطه ذوب سدیم ۹۸ درجه سانتی گراد است این بدان معنی است که باتری سدیم بر اساس باید در دمای بالا معمولا در بیش از ۲۷۰ درجه سانتیگراد باشد. این به نوبه خود مشکلات مدیریت حرارتی و ایمنی و مکان نیازهای دقیق تر در بقیه اجزای باتری به ارمغان می آورد.

یو پی اس apc

اولین باتری تجاری تولید باتری سدیم / گوگرد گوگرد که مایع برای الکترود مثبت و یک لوله و سرامیک بتا آلومینا برای الکترولیت استفاده می شود بود. خوردگی عایق می تواند یک مشکل در محیط شیمیایی خشن از آنجایی که آنها به تدریج رسانا تبدیل و باتری خود میزان ترشح افزایش می یابد.

باتری یو پی اس تبریز

بهره وری سفر رفت و برگشت در حدود ۸۷٪ و چرخه زندگی در حدود ۲۵۰۰ چرخه در عمق ۱۰۰ ٪ از ترشحات (DOD)، و یا ۴۵۰۰ چرخه در ۸۰٪ وزارت دفاع میباشد.

پیشرفت بعدی در باتری نیکل استفاده می شود که یک فلز الکترود مثبت جامد کلرید نیکل است. این ذاتا امن تر بوده و اجازه سلول بزرگتر ساخته شود.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.