• 3520 3439 - 041

انتقال و توزیع (T & D) یو پی اس

انتقال و توزیع (T & D) یو پی اسReviewed by سینا خدایی on Sep 24Rating:

انتقال و توزیع (T & D) یو پی اس یو پی اس تبریز

انرژی به مصرف کنندگان از طریق انتقال و توزیع (T & D) شبکه ها که شبکه برق را تشکیل می دهند یو پی اس تحویل داده است. شبکه انتقال طول می کشد برق در ولتاژ بالا (۱۰۰ KV به بیش از ۷۰۰ KV – بسته به استانداردهای ملی) از هر دو خشکی و دریایی و ژنراتور و ارائه آن را به تقاضا مراکز و یا ایستگاه های فرعی برای یو پی اس تبریز توزیع های بعدی. شبکه های توزیع های مختلف گام ولتاژ پایین به ولتاژهای پایین تر (بین ۱۱۰ V و ۱۰۰ KV – دوباره بسته به استانداردهای ملی و همچنین نیاز مشتری) و تحویل انرژی به محل فرد مصرف کنندگان. آنها همچنین انتخاب کنید تا انرژی از کوچک – مقیاس توزیع ژنراتور برای توزیع پس از آن توسط شبکه.

حتی در مقیاس بزرگتر، "موافقتنامه اتصال" حاکم ظرفیت انتقال مرزی بین شبکه های ملی  یو پی اس تبریز اجازه بازارهای متصل به واردات و صادرات برق در زمان نیاز و یا به استفاده از تفاوت قیمت بین بازار.

تطبیق عرضه به تقاضا یو پی اس

سیستم برق باید دو نیاز منحصر به فرد آدرس: نیاز به حفظ تعادل یو پی اس در زمان واقعی نزدیک بین نسل و بار، و نیاز به تنظیم نسل (یا بار) به مدیریت قدرت جریان از طریق امکانات انتقال فردی است. یو پی اس تقاضای برق از مجموع برق مورد نیاز از هزاران نفر از کاربران مختلف اعم از خانواده را به شرکت های بزرگ صنعتی و تجاری همه آنها ممکن است بارهای تغییر دهید، با بزرگای به طور گسترده ای متفاوت است،  یو پی اس روشن یا خاموش در زمان مناسب به هر آنچه که فعالیت های آنها به اتفاق می افتد در در زمان درگیر است. آنها انتظار دارند که قدرت موجود در خواست می شود و آنها را از ابزار در مشورت به آنها هشدار می دهند و بر خلاف کاربران تلفن، کاربران می توانند قدرت یک سیگنال مشغول تحمل نمی کند.

بسته به طول مدت عدم تطابق، عرضه فوری است که توسط یو پی اس تبریز  به اصطلاح "ذخیره چرخان" (پایین را ببینید) و یا باتری تا یک جایگزین حفظ، ژنراتور دراز مدت به بهره برداری می آید به بیش از بارگذاری.

به دیدار با این تقاضا تاسیسات یو پی اس برق را در اختیار آن طیف وسیعی از دارایی های "آهسته" و "سریع" بهینه سازی شده برای برآوردن اجزای ثابت و متغیر از تقاضا است. باتری، که دارایی اقدام به خصوص سریع انعطاف پذیری مورد نیاز به مقابله با این چالش را فراهم کند.

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.