• 3520 3439 - 041

تعادل فعال در باتری یو پی اس

تعادل فعال در باتری یو پی اسReviewed by سینا خدایی on Sep 9Rating:

تعادل فعال در باتری یو پی اس

روش فعال متعادل همراه حذف هزینه ای از یک یا چند سلول بالا و ارائه شارژ به یک یا پایین بیشتر سلول. از آنجا که آن را غیر عملی به ارائه شارژ مستقل برای همه سلول های فردی به طور همزمان است، یورش تعادل باید پی در پی اعمال شود. با توجه به بار شارژ باتری یو پی اس برای هر سلول، فرایند برابری بسیار وقت گیر با زمان شارژ اندازه گیری شده در ساعت است. برخی از طرح های تعادل سلول فعال طراحی شده اند برای متوقف کردن شارژ از سلول به طور کامل شارژ و ادامه شارژ سلول های ضعیف تا آنها رسیدن به شارژ کامل نتیجه به حداکثر رساندن ظرفیت شارژ باتری.

سایت شرکت پیشرو صنعت تک آرا انرژی شارژ شاتل توزیع (پرواز خازن) شارژ باتری

با این روش یک خازن پی در پی در هر سلول در زنجیره سری روشن است. میانگین خازن سطح شارژ بر روی سلول با برداشتن بار از سلول ها با بیشتر از ولتاژ متوسط ​​و آزادسازی اتهام به سلول های با کمتر از ولتاژ متوسط. روش دیگر این روند را می توان با برنامه نویسی خازن به بارها و بارها به اتهام انتقال از بالاترین سلول ولتاژ به پایین ترین سلول ولتاژ شتاب. بهره وری کاهش می یابد به عنوان تفاوت ولتاژ سلول کاهش می یابد. روش با الکترونیک گران نسبتا پیچیده است.

شاتل القاء توزیع بار یو پی اس

سایت شرکت پیشرو صنعت تک آرا انرژی

این روش با استفاده از یک ترانسفورماتور با اصلی آن سیم پیچ متصل به باتری و یک سیم پیچ ثانویه است که می تواند در سراسر سلول های فردی روشن باشد. آن استفاده می شود به پالس از انرژی به عنوان از باتری کامل مورد نیاز، به جای تفاوت هزینه های کوچک از یک تک سلولی، تا به بالا سلول های باقی مانده است. این میانگین سطح شارژ را به عنوان با خازن پرواز اما از بروز مشکل اختلاف ولتاژ کوچک در ولتاژ سلول و در نتیجه بسیار سریعتر. این سیستم به وضوح نیاز به خوبی متعادل سیم پیچ ثانویه ترانسفورماتور در غیر این صورت به این مشکل کمک خواهد کرد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.