• 3520 3439 - 041

عومل اصلی افزایش طول عمر باتری

عومل اصلی افزایش طول عمر باتریReviewed by سینا خدایی on Oct 4Rating:

عمر باتری یو پی اسروش افزایش عمر باتری یو پی اس

مراقبت دائمی از باتری و دستگاه یو پی اس در هوای مرطوب جهت افزایش عمر باتری ، باتری یو پی اس را توسط شارژر دستگاه کاملاً شارژکنید. استفاده از محافظ گرما در باتری ها رایج تر شده و تولید کنندگان یو پی اس توسط آن، باتری را از دمای بالا محافظت می کنند. برخی تولید کنندگان باتری مخصوص مناطق گرمسیر تولید کرده اند که مقدار الکترولیت در باتری را افزایش داده اند تا خنک سازی بهتر انجام شود و یا از فرمولاسیون خاصی برای صفحه استفاده کرده اند.
باتری با شارژ کامل را در مکان های سرد قرار دهید و مرتباً هنگامی که مقدار شارژ آنها به کمتر از ۸۰% شارژ کامل می رسد یا بعد از ۶ ماه (هر کدام زودتر اتفاق افتد) آن ها را شارژ کنید.
باتری  (نمره سیم کوچکتر) به افزایش توان یو پی اس در دسترس باتری یو پی اس کمک می کند.

عوامل خرابی باتری یو پی اس

باتری (قطع ناگهانی برق ورودی بیش از حد).
یو پی اس یا بدون شارژ ماندن باتری .
باتری (به دلیل لق شدن بست های نگهدارنده).
باتری در محلی که گرمای زیادی دارد.

باتری یو پی اس لیتیومییو پی اس تبریز

نکات ایمنی در کار با باتری یو پی اس

باتری های سرب اسیدی شامل الکترولیتی از جنس سولفوریک اسید می باشند که ماده ای خورنده و سمی است. در موقع شارژ از خود گازی متصاعد میکند که در صورت وجود جرقه ای در کنار آن منفجر خواهد شد که باعث آسیب رساندن به انسان می شود.

موقع کار با باتری یو پی اس نیاز به رعایت مواردی است از جمله : تهویه مطبوع، دور کردن جواهرات از بدن، پوشیدن لباس محافظت کننده بدن و استفاده از عینک ایمنی مخصوص و احتیاط کردن و همچنین رعایت کلیه دستورات تولید کننده باتری یو پی اس در مورد تست باتری ، استارت باتری به باتری، نصب و شارژ باتری.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.